KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568459
nr 1356 8459
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 31x46cm
Kondition: krackeleringar, färgbortfall, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 18:14:03
23/10 11:38:30
250 kr
26/10 17:51:46